Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kubrtsamorost

4. Quantanámo 31.8.-2.9.2012

81 fotek 1.9.2012 308 zobrazení 4 komentáře
Quantanámo (4.) - 31.8. – 2.9. 2012
Konečně přišel čas Quantanáma. Opravdu jsem se těšil. Zase potkám staré kamarády. V pátek jsem „hópnol do vlako“ a už si to svištím – tudum tudum...tudum tudum....tudum tudum... Mračí se a vypadá to na mokrý víkend. No, neva. Nejsme z cukru. A tak jedu a skáču z vlaku do vlaku a vyhlížím, nepotkám-li někoho. Nepotkal.
Vystupuji v Kunčicích a vidím Majora jak skáče do vlaku, jenž jsem opustil. Ještě asi 10 km a jsem na místě. Pěkně leje. Kamarádi už jsou tady a Kavec s nima postavil přístřešek, do něhož se vejde celá armáda. Vítáme se a je sranda. Milčučůna právě dováří obrovský hrnec polívky. No byla moc dobrá a krásně horká. Kde se vzal, tu se vzal, přišel Major. Bavili jsme se dlouho do noci, někteří možná do rána. Já jsem šel spat. Lilo do rána.
Ráno se vyčasilo. Uctil jsem památku Drsnýho dědka Zuba a zapálil jsem mu svíčku. Pomníček byl umístěn právě na Quantanámu, protože zde je to napůl cesty pro všechny, kdo ho měli rádi.
Přijeli další z Osady Drsnejch dědků –Ředitelka, Hrošík a Matt.
Kamarádi postavili pagodu a společně jsme nanosili lavice. Odpoledne se soutěžilo. Taky se tlachalo a hrály se libé písně.
Večer vzplanul slavnostní oheň za tónů Vlajky. Byly vyhlášeny výsledky soutěží, rozdali se placky a hrálo a tlachalo se do rána. Sešlo se ke dvěma stům kamarádů a kamarádek a kamarádčat.
Potlach se velmi vydařil, za což Quantanámu a jeho nejbližším kamarádům moc děkuji.
Ahoj někdy, někde.
Reklama
reklama

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron