Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kubrtsamorost

Čejenovy Zimní radovánky a Březinka-30.1.-1.2.2015

123 fotek leden 2015 546 zobrazení 2 komentáře
V pátek jsem se stavil na osadě i u Miry a jel k Čejenovi na Zimní radovánky. Páteční večer byl v hospodě na Zemské hranici. Hrálo se a pělo a bylo nám fajn. Pak volal Lišejník, že pojede na Březinku a tak místo k Čejenovi na boudu jsem jel zpět na Březinku. No stejně jsem neměl běžky.
Na Chudobu jsem dojel v noci. Dál po svých hlubokými závějemi. Celou noc to padalo a teď se trochu vyjasnilo. Zalehl jsem do Zásypu a spal jak dřevo. Klid a mír, jen Starej Kaňour tu okolo ryl a hledal pod sněhem neco na zub. To jsem zjistil ráno, jda pro vodu.
No byla nádherná zima. Po polednu se začali trousit osadníci Snové. První se prodral záplavou sněhu Lišejník. Pak Bára a Vichřice s Mírou a Bernym..
Bylo nám dobře. Oheň praskal, maso se peklo, káva se vařila a i nějaký ten rum se našel u Vichřice v batohu. Nic nám nechybělo. Chudobní odešli dom a my s Lišejníkem jsme snili, zahaleni tmou. Noc se projasnila a hvězdy se třpytily jako na vlajce. No prostě nádhera nádherná.
Usínajíc a sníc zaslechl jsem ladné tóny Lišejníkovy kytary. I jeho přemohla únava prosněných nocí a tak si ustlal v haldách sněhu a spal,a spal,a dobře se mu spalo.
Ráno bylo nádherné. Slunce svítilo a sněhy se třpytily.
Kolem poledne mě Lišejník doprovodil na Chudobu a dali jsme u Miry a Vichřice kafe a zustali na voběd. Byl divočák se zelím.Neodolatelné, a tak jsem jim to sežral.
I moučníček byl. Díky.
Lišejník se vrátil na flek a jel dom.
Super víkend.
Hau kóla.
reklama
Reklama
Co si představujeme dnes pod pojmem láska? Oceňovaná e-kniha Dáma s veverkou.
Stáhnout e-knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron