Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kubrtsamorost

Kamarádi Janovických skal u Darky 8.-10.6.2012

75 fotek 1 video červen 2012 439 zobrazení 6 komentářů
-Potlach Kamarádů Janovických skal 8.-10.6.2012
Rok se sešel s rokem a tak jsem se vypravil na Rabiš k Darce. Koná se tam potlach Kamarádů Janovických skal v čele s kamarádem Kavcem.
Cestou jsem se stavil na T.O. Vinnetou a pak lesem přímo na Rabiš. Tam jsem dorazil v podvečer a zrovna lilo jako z konve. Déšť však evidentně nikomu nevadil a s radostí jsme se přivítali. S někým jsem se neviděl od února a s někým celou zimu a tak není divu, že jsem se těšil na shledání jako malej Jarda. Moje očekávání se naplnilo a přijeli všichni a ještě někdo další. Jako vždy, bylo veselo a užili jsme si taky hodně dobré muziky.
Taky dojeli kamarádi z Austrálie Cvrk a Boženka spolu s kamarádem z Brna Džankem. Už jsem je potkal na Padesátinách Tišnovských osad. To dokazuje, že na nás kamarádi nezapomněli a že tramping žije po celém světě. Třeba kamarád Lógr byl v Austrálii taky a tak se dobře znají.
V sobotu odpoledne proběhly soutěže. Soutěžili také děti – trampský potěr.
V 19:00 byl zapálen slavnostní oheň. Bylo rozdáno 200 camrátek, takže účast byla opravdu hojná. Na to, že v okolí byly i jiné podobné akce, dokonce velmi hojná. Byly vyhlášeny výsledky soutěží a dokonce i já jsem nějakým zázrakem získal jednu cenu.
I když zpočátku trochu zapršelo, časem se úplně vyjasnilo. V podvečer se ukázala nádherná duha jako znamení, že naše konání je správné. Pak se úplně vyjasnilo a byla kouzelná noc plná hvězd. Do toho nám hráli umělecky nadaní kamarádi. Ti dokázali zahrát a zazpívat tak krásně, až srdce zaplesalo. Kolem třetí hodiny jsem musel jít spát, ale řada kamarádů vydržela do rána, z toho dva příslušníci Drsnejch dědků.
No a přišlo ráno a dopoledne a loučení. Potlach byl perfektní a všichni kdož se ho zúčastnili, byli zlatí. Za to patří velký dík Janovickým kamarádům a Darce a těm, kdož pomohli.
Takže díky jim a Ahoj někdy, někde.
reklama
Reklama
Co si představujeme dnes pod pojmem láska? Oceňovaná e-kniha Dáma s veverkou.
Stáhnout e-knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron