Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kubrtsamorost

Maštale,Pivnice,Potlach - 28.-30.6.2013

148 fotek 29.6.2013 279 zobrazení 6 komentářů
Již nějakou dobu jsem plánoval vandr do Toulovcovek. Dokonce jsem se dohodl s Henkem a Blekim, ale nakonec jsem nemohl a Henk tam byl sám.

A tak když jsem dostal zvadlo na potlach v jednom krásném údolí v Toulovcovkách, hned jsem věděl, že to je ta správná volba. A tak jsem vyrazil s očekáváním, že tam potkám staré a poznám nové kamarády.

Do Borové jsem dojel vlakem a hurá přes Svatou Kareřinu do lesa. Bylo krásně a tak jsem si to užíval a plnými doušky nasával to ovzduší. Všude bylo znát, že dlouho pršelo. V lese bylo mokro a vytvářela se jezírka, která tam jindy nejsou. Kde byl jen potůček, nebo prázdné koryto, tam byl málem potok.

A tak jsem došel do Budislavi a už se nořil mezi skály. Prošel jsem Maštale a známá místa a pak jsem si určil směr k údolí a hurá, přímo za nosem. Přímo by to bylo pár kilometrů, ale v honbě za poznáním a různými oklikami a zábližkami jsem nakonec urazil 25 km. Nasycen kilometry jsem večer dorazil do údolí.

Zde již panovala dobrá nálada u ohně, neboť šerif zrovna slavil 70. Hned jak jsem došel, dostal jsem porci výborného guláše a přivítal se s kamarády. Poseděli jsme a potlachali do noci a hurá na kutě.

Ráno se kamarádi rozprchli objevovat krásy Toulovcových maštalí. I já jsem vyrazil. Rozhodl jsem se navštívit Pivnickou rokli. Již jsem tam byl několikrát, ale vždy obdivuju tu nádheru, kterou dokáže voda vytvořit za miliony let.

Po návratu jsem se občerstvil a začal potlach. Nádherné prostředí a dobří kamarádi vytvořili báječnou atmosféru. Vydrželi jsme dlouho a někteří ještě dýl.

Ráno jsme se rozprchli k domovům s dobrým pocitem u srdce.

Díky za vše kamarádi z onoho krásného údolí.

Ahoj někdy,někde.
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA
reklama
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron