Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kubrtsamorost

Podzimní šlápota Vlci - 16.-18.11. 2012

76 fotek listopad 2012 353 zobrazení
Podzimní šlápota Vlci - 16.-18.11. 2012

V pátek jsem vyrazil na Podzimní Šlápotu k Vlkům. Ještě jsem tam nebyl a tak jsem byl v očekávání. Dojel jsem tam a byla už tma. Na verandě už bylo dost kamarádů. Veranda byla zateplená plachtovinou, takže do ní nefunělo a od ohně uprostřed bylo teplo. Velmi důmyslné. Hrálo a zpívalo se velmi dlouho.
Ráno jsme vyrazili na Šlápotu. Došli jsme do Krouny a Dědek volá, že u obchodu, jak stojí autobus, máme fšeci počkat. A tak čekáme a vtipkujeme, že pojedem dál autobusem. Hned jsme se však dozvěděli, že vtipkování není na místě. Ten autobus byl pro nás! To mě Dědek dostal. Ha.
A tak jsme jeli. Dojeli jsme do Čachnova. Odtud už jsme šli po svých a s odhodláním jsme se vnořili do lesa. Bylo nádherně. Došli jsme na Karlštejn. Shodou okolností tam byl závod a na nádvoří na nás čekalo občerstvení. Vše za deset, jen klobás a kafe za dvacet. Dal jsem si dva buřty a klobás a haldu chleba a kafe. Buřty jsme si pekli na připravených ohýncích. Tekla medovina. Ten Dědek, to je ale fištrón. Zase nás dostal.
Dědek vyhlásil, že kdo první uvidí PIVONĚ, bude odměněn. A tak jsme koukali, až nás oči bolely, ale pivoň nikde. Fšichni ví, že posledního ulovili na Šumavě. To však není pravda. Pravda je, že poslední pivoň byl uloven právě zde, ve Svratce. Byl vycpán a je vystaven v hospodě U Rychtáře. I historie se někdy splete.
A tak jíme, zpíváme a sedíme a začíná se smrákat. Měli bychom vyrazit. Ale nic se neděje. Dědek je klidný a jdeme. K našemu překvapení stál před hospodou autobus. Dědek nás zase dostal. A ten autobus nás dovezl skoro až na flek a tím nás dostal naposledy a počtvrté. Dědek je halt kujón.
Veselo bylo až do rána. Kamarádi se střídali v hraní a Bidlo sypal z rukávu jednu píseň za druhou a samo pecky. Bidlo hrál nejvíc a vydržel to od pátku do neděle a za to mu patří uznání.
Zase je tu neděle. Vykukuje Slunce, jako vždy, když se jede dom. Bidlo ještě zahrál a pak jsme se rozjeli domů.
Díky VLKŮM za parádní Šlápotu.
Ahoj někdy, někde.
reklama
Reklama
Co si představujeme dnes pod pojmem láska? Oceňovaná e-kniha Dáma s veverkou.
Stáhnout e-knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron