Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kubrtsamorost

Přechod Broumovek 28.2.-2.3.2014

278 fotek 1 video březen 2013 až březen 2014 474 zobrazení 15 komentářů
Je pátek a já sedím ve vlaku a jedu na Přechod Broumovek. Tento pořádá Kavec s Kamarády. Těším se, neboť tam přijedou kamarádi, z nichž mnohé jsem neviděl již dlouho.
Sotva vylezu v Hlavňově z autobusu, zastaví u mě džíp, jestli prej nechcu svézt. A tak za chvilku jsem na Hvězdě. Tam už jsou zástupy trampů a tak vítání nemá konce. Kousek nad skalami jsem postavil stan a hurá do Hvězdy. Tam je veselo a plno. Usedám mezi Netopýry a zapojuji se do rozhovoru.
Vítám se s Jarkou a její cerou. Neviděli jsme se čtyři roky a tak se radujem. I Hadačka Plamenná tu je. No prostě nádhera nelze jmenovat všechny kamarády. Byl by to dlouhý seznam. Tolik Kamarádů. Nakonec nás bylo víc jak 150.
Kavec měl vše připravené a dohodnuté a personál se o nás vzorně staral. Vždy s úsměvem a velmi rychle. Tu rychlost obsluhy jsem skoro nechápal. Každý měl lístek se svým jménem, kam se psala celý večer útrata a nikoho ani nenapadlo odejít bez placení. Jídla byla výborná, jako od babičky.
Noc byla jasná a chladná. Ráno jsme se vydali do skal. Nádherné počasí, nádherná panorámata, nádherná příroda se supr Kamarády. Dokonce v hlubinách Kovářovy rokle a Bagounova byl led a sníh a to nám připomnělo, že se jedná o Zimní přechod Broumovek. Protože jinak bylo jarní počasí.
Během dne jsme se postupně navraceli ze skal a sešli se opět ve Hvězdě. Bylo nám dobře a veselo. Hrálo se a zpívalo, hovořilo, jedlo a pilo.
Nedělní ráno nastal čas loučení.
Kavcovi a jeho Kamarádům, kteří akci připravili, patří velký, zasloužený dík za supr akci.
Děkujeme.
Ráno jsem přemýšlel, jak pojedu dom a nakonec jsem se vydal se Zdendou, Toulavým a Bludičkou na Ostaš. To jsem byl rád, protože původně jsem se tam chtěl podívat v pátek, ale nakonec to nevyšlo. A tak jsme šli a na Ostaši bylo krásně. Hmmmmm.
V České Metuji jsme naskočili na vlak a jeli domů.
Tak ahoj někdy, někde.
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA
reklama
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron