Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kubrtsamorost

Rysákovo 35. zimní táboření 19.-21.1.2018

99 fotek leden 2018 297 zobrazení 2 komentáře
19.-21.1. 2018 se staly Hřebeny svědky již 35. zimního táboření, které již tradičně pořádá Kamarád Rysák, šerif T.O. Lumberman.
Měl jsem volno a tak jsem se mohl dostavit na místo srazu včas. Dal jsem si řízek a vyrazili jsme do kopců, neb jsme chtěli být na Rosomáku za světla.To se nám po průchodu hlubokými, divokými a tajemnými kaňony nakonec podařilo.
Vybudovali jsme si pelíšky a usedli k ohýnku. Bylo nás pět a další se pomalu trousili. U ohýnku bylo útulně a s napětím jsem poslouchal vyprávění divokého trapera i ostatních Kamarádů.
Ráno jsem se vzbudil v hamace po deváté. Nádherně se spí v lese. Vítr šumí v korunách starých stromů a hvězdy svítí jako lucerny. Došli další Kamarádi. Nanosili jsme dřevo a vyrazili na výšlap. Počasí spíš jako na Jaře. Zdolali jsme vrchol Hvíždince a kochali se nádhernými panoramaty. Po návratu do tábora jsme usedli k ohni s přibyvšími Kamarády. Tlachalo se a taky hrálo a pělo. Bylo nám dobře v lese u ohýnku. Začlo sněžit a ráno bylo bílo a tak jsme si řekli, že to je to pravé zimní táboření. Prej- Kubrte vstávé.Už je ráno. A já že mám ještě noc. A - Poď s nama stepovat kolem vohně. A tak jsem šel a to je to pravé ráno. To stepování kolem ohně, ten pocit souznění a Kamaráda vedle sebe. Pro ten stojí za to žít.
A tak jsme posbírali svoje krámy a vyrazili na zpáteční cestu k vlaku. Bylo nám fajn a nikomu se domů nechtělo. Zůstala vzpomínka a v srdci naděje, že se zase brzo někdy,někde sejdem.
Ahoj a díky Ryse a všichni.
reklama
Reklama
Co si představujeme dnes pod pojmem láska? Oceňovaná e-kniha Dáma s veverkou.
Stáhnout e-knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron