Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

kubrtsamorost

T.O. Věrní - 38 - 13.7. 2013

107 fotek 14.7.2013 356 zobrazení 9 komentářů
Vypravili jsme se s Medvědem na 38. oheň T.O. Věrní. Stavili jsme se na Březince a zjistili, že už se tam pasou bizoni. Obrovská stáda přitáhla na hojné pastviny, které se rozprostírají kolem naší osady.
Taky jsme šli prozkoumat Moto bar na Chudobě a byli jsme mile překvapeni. Stodolní hospoda ve stylu kántry šmrnclé motorkama a letadly. Na louce za podnikem je přistávací dráha pro letadla. Moc pěkné. A tak nás napadlo tam udělat slezinu a majitelé rádi souhlasili.
Letos jsme bez bloudění dorazili na flek Věrných včas. Tam probíhaly konečné přípravy. Věrní Kamarádi to měli velmi těžké, protože jim odešel na věčný vandr osadník Pepa. Proto celý oheň byl formou vzpomínky a uctění jeho památky. Úpřímnou soustrast, Kamarádi.
Oheň byl velmi pěkný a procítěný, kamarádi se střídali v hraní.
Díky, Věrní Kamarádi.
Odvezl jsem Medvěda domů a jel na Březinku za Starým Kaňourem. Hlídal dobře. Vše bylo na svém místě. Spal jsem dobře a ráno dorazili Trapeři. Šli tiše, jako opravdoví lovci. Uslyšel jsem je na poslední chvíli. Pokoukali po osadě a pokecali jsme a odjeli. Za chvilku dojeli Čejen, Rózinka, Fox a holky. Pohovořili jsme a jeli dom. Zůstal jsem sám, jen kolem obcházel Starý Kaňour. A tak jsem udělal dveře na Lišejníkově a přestěhoval Lišejníka do jeho nového onného. Hurá. Zase se dá v Zásypu volně dýchat.
No, a pak jsem jel dom.
Ahoj, někdy, někde.
reklama
Reklama
Co si představujeme dnes pod pojmem láska? Oceňovaná e-kniha Dáma s veverkou.
Stáhnout e-knihu ZDARMA

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron